היצרן ערב לכך, שהמוצר הינו ללא כל פגם בחומרים מהם מורכב, החל מרגע שליחת המוצר ועד לתקופה של 12 חודשים בתנאיי שימוש ביתי סבירים. אחריות מוגבלת זו אינה ניתנת להעברה ואיננה כוללת בלאי ושחיקה סבירים (כולל, אך לא מוגבל, לנזק ושחיקה של הגלגלים, בלמי הזעזועים, דהייה של צבעים, בלייה של חלקים מתכלים).

אחריות היצרן תחת כתב אחריות זה לא תכלול שום אחריות כנגד נזק ישיר, עקיף או נזק ,שנגרם כתוצאה מפגם במוצר. אחריות מוגבלת זו בטלה ואינה תקפה אם המוצר נפגע בתאונה, היה בשימוש לא נכון או לא הגיוני ,לא מולאו הוראות ההרכבה או האחזקה המצורפות למוצר, אם נעשה שינוי מבני במוצר או עקב כל סיבה אחרת שאינה תוצאה של פגם בחומרים מהם עשוי המוצר.כתב אחריות זה נותן לכם זכויות משפטיות ספציפיות. אם במקרה ומוצר זה נפגם עקב פגם בחומרים במהלך תקופת האחריות המוזכרת לעיל, יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות בכתובת הדואר האלקטרוני etzbaony21@etzbaony.com. כתב אחריות מוגבלת זה בא במפורש במקום כל כתב אחריות אחר, מפורש או מרומז, הכולל כל אחריות מרומזת או ישירה למידת סחירותו של המוצר ו/או התאמתו לשימוש כל שהוא, ובמקום כל התחיבות כל שהיא לחלקו של היצרן.™Smart-Trike אינה מקבלת על עצמה ואינה מסמיכה לאף אדם לקבל על עצמו או להעניק כל אחריות למוצרים שכאלה.

על מנת למצוא את הוראות ההרכבה הרלוונטיות לדגם שלך, ניתן להכנס לטאב "הוראות הרכבה" המופיע בקטגוריית שירות הלקוחות באתר שלנו ולהוריד משם את הוראות ההרכבה הרלוונטיות לדגם שלך. לנוחיותכם, הוספנו גם סרטוני הרכבה לעזרה נוספת. במידה ולא מצאתם את הוראות ההרכבה הרלוונטיות לדגם הנמצא ברשותכם אנא צרו עמנו קשר בשירות הלקוחות שלנו בטלפון 072-3922400 או במייל שירות הלקוחות etzbaony21@etzbaony.com.כתב אחריות זה נותן לכם זכויות משפטיות ספציפיות. אם במקרה ומוצר זה נפגם עקב פגם בחומרים במהלך תקופת האחריות המוזכרת לעיל, יש ליצור קשר עם שרות הלקוחות בכתובת הדואר האלקטרוני etzbaony21@etzbaony.com. כתב אחריות מוגבלת זה בא במפורש במקום כל כתב אחריות אחר, מפורש או מרומז, הכולל כל אחריות מרומזת או ישירה למידת סחירותו של המוצר ו/או התאמתו לשימוש כל שהוא, ובמקום כל התחיבות כל שהיא לחלקו של היצרן.

™Smart-Trike אינה מקבלת על עצמה ואינה מסמיכה לאף אדם לקבל על עצמו או להעניק כל אחריות למוצרים שכאלה.

הבטיחות של ילדיכם הם העדיפות העליונה ביותר שלנו. איכות ובטיחות הם עקרונות ברזל המובילים את הייצור שלנו. החל מעיצוב המוצר הראשוני ועד למשלוח המגיע לבית הלקוח. הדגמים שלנו עברו את מבחני הבטיחות החמורים ביותר בהצלחה ובהצטיינות. אנחנו תמיד בודקים ומחדשים את המוצרים שלנו על מנת שיהיו בדרגת הבטיחות הגבוהה ביותר. עם זאת חשוב מאוד לעקוב אחר הוראות הבטיחות שעל גבי הוראות ההרכבה ועל משפטי האזהרה.™Smart-Trike אינה מקבלת על עצמה ואינה מסמיכה לאף אדם לקבל על עצמו או להעניק כל אחריות למוצרים שכאלה.

מחלקת החלפים שלנו תשמח לעמוד לשירותכם דרך שירות הלקוחות שלנו. במידה והמוצר עדיין תחת אחריות וגם אם לא, ניתן לקבל/לרכוש חלקי חילוף. אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו לאחר שליחת מייל לetzbaony21@etzbaony.com עם הפרטים הבאים:

חשבונית / הוכחת קניה – אם אין, נא לציין איפה נקנה ומתי

תמונה כללית של המוצר

תמונה מפורטת של החלק הפגום

הסבר קצר מה הבעיה- מה ברצונך להחליף/לרכוש מחדש/ מה התקלה

שם מלא, עיר מגורים ומספר טלפון לחזרה.

לאחר שנקבל את כל הפרטים לעיל ניצור עמכם קשר בנוגע להמשך הטיפול.

המשקל המרבי המותר לתלת אופן Smart- Trike הוא 17 ק”ג ולקורקינט Smart- Trike הוא 20 ק”ג.

מוצרינו מציעים פתרונות לילדים מגיל 6 חודשים (Recliner Stroller, All in One), 10 חודשים (כולם מצוידים ברתמת בטיחות ובאמצעי בטיחות נוספים), 15 חודשים ומעלה. אנא הקליקו על לשונית המוצרים באתרנו.

אנו מוכרים את מוצרינו למספר רב של משווקים ברחבי העולם. בישראל ניתן למצוא את המוצרים שלנו ברשתות המובילות ובחנויות צעצועי הילדים והתינוקות הקרובה לביתכם. אנא הקליקו על לשונית “היכן ניתן לרכוש” באתרנו או צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.

מוצרינו אינם מיועדים לשימוש של ילדים לבדם בעליות או מורדות. דרושה השגחת ההורים ואנו ממליצים לנקוט בזהירות מרבית.

מוצרינו ניתנים להרכבה בקלות באמצעות שימוש מינימלי בכלי עבודה. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שהוראות השימוש וההפעלה שלנו יהיו פשוטות להבנה בכל הפרמטרים (לרבות בפן הויזואלי), אבל אם תצטרכו סיוע נוסף כלשהו, אנא צפו בסרטון ההרכבה למוצר הרלוונטי עבורכם בעמוד סרטוני ההרכבה באתר או צרו עמנו קשר למידע נוסף.

כן! אנו ממליצים בחום שהילד ילבש ציוד מגן כמו קסדה, כפפות, מגני ברכיים ומגני מרפקים בעת רכיבה על Smart-Trike™.

יש להשתמש ב- Smart-Trike על קרקע יציבה, לא ליד מדרגות, שיפועים, כבישים מכל סוג שהוא או אזורים רטובים.

אנו ממליצים בכל תוקף שלא לעשות שימוש בתלת האופן בלילה בשל העובדה שאינו מצויד בתאורה או במחזיר אור לשם מתן אזהרה למשתמשי תנועה אחרים.

אנו ממליצים בתוקף לא להוסיף עומס נוסף על הכידון. תלת האופן עלול להפוך לבלתי יציב ולהתהפך תוך כדי סכנה של פציעה לילד.

אין לגרור את הרוכב או להשתמש בידיות בצורה כזאת.

אנא בדקו אם בשאלות ותשובות ניתן למצוא תשובה לשאלתכם. במידה ולא ניתן להתקשר למספר 072-3922400

שעות פעילות שירות לקוחות: ימים א'-ה' 08:30-16:30. נשתדל לעמוד לשירותכם עד 24 שעות מרגע הפנייה.