פרסים

סמארט-טרייק עיצבה ויצרה טכנולוגיות תמרון, שמהונדסות באופן מושקע ועד הפרט האחרון, כדי לדאוג ולוודא את הנוחות של ההורים. התוצאה היא תלת אופן מתקדם ואלגנטי במיוחד, שהנסיעה בו חלקה ונעימה. העיצוב נבנה במיוחד כדי שיהיה ניתן להשתמש באופן בצורה אינטואיטיבית וקלה לתפעול. לכך, הוסיפו את העיצוב החכם והפרקטי ותבינו מדוע סמארט-טרייק מוכרת מוצרים מנצחים. בגלל הדברים האלו בדיוק, סמארט-טרייק זוכה בכל פרס בתעשייה שוב ושוב, במשך שנים כה רבות.

 

פרס תעשיית הצעצועים – הצעצוע הטוב ביותר למשחק מחוץ לבית לשנת 2013

פרס תעשיית הצעצועים – הצעצוע הטוב ביותר למשחק מחוץ לבית לשנת 2013

הפרס, המאורגן על ידי האגודה הבריטית לצעצוע והתחביב, ועל ידי אגודת מוכרי הצעצועים (TRA), הוא מהפרסים הנמכרים ביותר לצעצועים.

זוכה סטארט רייט – החיוני ביותר לתינוק

זוכה סטארט רייט – החיוני ביותר לתינוק

זוכי הפרסים השנתיים לצעצועים הטובים ביותר של סטארט-רייט הינם מהמצטיינים ביותר בתעשייה. מאות של צעצועים נבחנים בבדיקות הקשות שלהם מדי שנה, כדי לוודא שאיכות המוצרים המגיעה לילדינו היא הגבוהה ביותר.

 

פרס ה-LBP  - חביב ההורים לשנת 2014

פרס ה-LBP - חביב ההורים לשנת 2014

ה-LBP, הוא אתר הורות אשר מוקדש לכל הדברים שהורים אוהבים (ומכאן ראשי התיבות –By parents Loved). מדובר באתר הורים נגיש אך קפדני, אשר קשוב לרצונותיהם וצורכיהם של ההורים.

מועמד סופי לפרס ה-MUMII

מועמד סופי לפרס ה-MUMII

MUMII (בעבר פרס סוחרי העריסות), לרכבים הטובים ביותר לתינוק והפעוט, קטגוריית משחקי חוץ-בית. ה-MUMII הינו הפרס הבריטי הראשון במעלה עבור מוצרי תינוקות, חדשות בנושאי פעוטות וביקורות על מוצרים.

מדליית הזהב של פרס ה- Luchshee Detiam-

מדליית הזהב של פרס ה- Luchshee Detiam- "הטוב ביותר עבור הילדים"

פרס של התוכנית הלאומית עבור קידום שירותים ומוצרים רוסיים.

פרס חביב האימהות (MCA)

פרס חביב האימהות (MCA)

ה-MCA מעריך מוצרים ושירותים אשר נוצרו עבור ילדים ומשפחותיהם. הפרס מוכר גלובלית כחותמת של מצוינות.

פרסי נבחרי ההורים – הומלץ

פרסי נבחרי ההורים – הומלץ

פרס נבחרי ההורים הינו הארגון ללא מטרות רווח הראשון באמריקה אשר נוצר כדי לזהות ולסמן מוצרי ילדים איכותיים. פרס נבחרי ההורים מוודא כי הילדים משחקים במוצרים מהחומרים הטובים ביותר.

פרסי ד

פרסי ד"ר צעצוע – 100 מוצרי הילדים הטובים ביותר

ד"ר צעצוע (או ד"ר טוי), הינה מחנכת אמריקנית, מומחית להתפתחות הילד, סופרת ומומחית לצעצועים. היא ידועה כמומחית ואף תומכת נלהבת בשימוש בצעצועים ובמשחקים (כמו גם בתעשיית הצעצועים בכלל). ד"ר צעצוע הקדישה את מלוא זמנה לחשיבות המשחק לבריאות הילד, ולפיתוח צעצועים, משחקים ומוצרים עבור ילדים.